• 18.9.2023
  • 12×

Naše škola

Tento týden jsme se již zcela zadaptovali opět na činnosti, které se týkají školy. Podívali jsme se a prozkoumali, co se změnilo v družině, na chodbách, v jídelně a venku na hřišti. Stále chodíme ven na školní hřiště, dbáme o svou bezpečnost, ale také o bezpečnost kolem nás. Hrajeme kopanou, házíme si s talířem a balonem a houpeme se na houpačkách. V družině hrajeme společné hry v kruhu, které nás baví – Živé pexeso, Bomba. Dočetli jsme knihu Zlobilky a sbíráme pečlivě bodíky. Naši školu jsme malovali ze všech stran – budovu 1. a 2. stupně, hřiště, průlezky. Přes prázdniny jsme nezapomněli některé dovednosti, které jsme získali v minulém roce a udrátovali si srdíčka nebo spirálky. Rádi také hrajeme karetní hry UNO, Černý Petr nebo Mikádo.

Bc. Ludmila Šromotová a Bc. Romana Ďurišová