• 9.5.2022

Nocování v ŠK "Minulost vs. budoucnost"

V pátek 6. 5. 2022 se konalo ve školním klubu tradiční nocování. Tentokrát neslo název Minulost vs Budoucnost. Podmínkou účasti byl kostým vlastní tvorby znázorňující minulost nebo budoucnost. Účastníci se sešli ve školním klubu v 16. 30 hodin. Po vybalení věcí, odevzdání mobilních telefonů a nezbytném poučení o BOZ začala promenáda masek a jejich představování. Kreativita a nápaditost s jakou se děti prezentovaly, byla úžasná. Mohli jsme tak spatřit například mimozemské bytosti, mušketýra, Vikinga, malého prvňáčka a jiné.  Následovaly tematické hry a soutěže chlapců proti dívkám. Ve 21:00 hodin jsme se přemístili do kina Panorama Vítkov, kde nás, v tuto netradiční hodinu, čekal film Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství.  A jaké by to bylo nocování bez noční hry? Tentokrát se klubáci přenesli do dílny doktora Monstra. Všichni návštěvu strašidelné ordinace v pohodě zvládli.  A protože naše nocování bývají bez mobilních telefonů, šeptání zážitků se zprvu linulo místnostmi a pak už jen spokojené oddychování.

Ráno jsme po probuzení posnídali výborné pečené překvapení, kterými nás obdarovali rodiče a po úklidu klubu se, plni dojmů a zážitků, rozjeli do svých domovů.

Karína Kopecká