• 22.3.2022
  • 27×

Pohádkový týden – jarní tvoření

Pohádkový týden jsme začali jak jinak, než pohádkami. S dětmi jsme si povídali, které máme nejraději a proč je tak rádi čteme nebo se na ně díváme. Společně jsme si přečetli strašidelné historky pro děti „Požíračka mrtvol“. Malování pastelem se tentokrát věnovalo tulipánům, aby děti mohly maminky obdarovat obrázkem k MDŽ. A v Dovedných rukách tulipán zase ušily. Ať je jakékoliv počasí, každý den se proběhneme na hřišti, pohoupeme, skáčeme přes švihadlo, nebo si jen tak popovídáme a vyhřejeme na sluníčku. V družině si odpočineme u čtení, Živého pexesa, Židličkované, napíšeme si domácí úkoly, zatančíme a trénujeme na finále ve stavění kostek. A protože je už jaro za dveřmi, měli bychom si družinku vyzdobit jarem a společně připravujeme výrobky na Velikonoční jarmark. Tak se všichni těšte! Děti se hodně snaží.

Paní vychovatelky Jana a Blanka