• 30.10.2023
  • 20×

Prázdninová družina

Podzimní prázdniny ve školní družině byly plné veselí a kreativity. Čtrnáct žáků se sešlo, a i když počasí venku nebylo nejlepší, měli spoustu zábavy. Chlapci a děvčata si zahráli oblíbenou karetní hru UNO a skládali puzzle a lego. Navíc se chopili uměleckých potřeb a vyrobili si originální skládané záložky do knih, netopýry z papíru a ořechových skořápek. Všichni se také zapojili do tvůrčího projektu a skládali pyssla, což byla další zábava, která rozvíjela jejich jemnou motoriku.

Po chutném obědě se žáci usadili do kruhu a četly si pohádky z knihy "O pejskovi a kočičce". Děti se ponořily do světa fantazie a dobrodružství těchto zvířecích hrdinů. Poté se přesunuli na školní hřiště, kde chlapci hráli kopanou a děvčata se věnovala malování. Všichni se vrátili do družiny, plni radosti a spokojenosti s tím, jak skvěle si podzimní prázdniny užili. Byly to dny plné her, kreativity a pohádek, který si všichni žáci určitě dlouho zapamatují.

Bc. Ludmila Šromotová