• 18.1.2022
  • 19×

Radovánky na sněhu – zvířátka v zimě

V novém roce jsme se společně přivítali. Děti se předháněli, kdo nám dříve ukáže nový svetřík nebo batoh, který našli pod stromečkem. Všichni jsme se těšili, že napadne sníh a užijeme si radovánky na sněhu a postavíme si velkého sněhuláka, ale ono nic. Nám to nevadí, i tak holky postavily „sněhuláka“ i když byl jenom z kamení. Máme rádi naše školní hřiště a houpačky i v zimě, takže hra s míčem, na honěnou, zábavné soutěže jsme si užili naplno. V družince jsme se ohřáli, vybarvili, vyrobili, ušili si sněhuláka a povídali si o tom, jak krmit zvířátka v zimě. Namalovali si pandu a hráli deskové hry Veselý kurník, Aktivity junior, zahráli si Twister, dramatickou hru Živé pexeso, Židličkovanou, ale nejvíce se děti těšili na pizzu. Byla to jejich odměna za výrobky na vánoční jarmark. Tímto dětem ještě jednou moc děkujeme.

Paní vychovatelky Zuzka a Blanka