• 22.1.2024
  • 13×

Těšíme sena ples

Tento týden jsme se s velkým očekáváním připravovali na Maškarní ples naší školy. V rámci příprav jsme se věnovali výtvarné činnosti. Jedním z nejzajímavějších momentů bylo malování postaviček Toma a Jeryho, které posléze zdobily prostor plesu. Dále jsme vyzkoušeli originální metodu malování slanou vodou, což přineslo zajímavé výsledky vznikem nádherných třpytivých vloček. Při pracovních činnostech se děti zabývaly obtiskáváním bublinkové fólie a lepením koulí na sněhuláky. Vzhledem k tomu, že sníh pokrýval krajinu, bylo možné se každodenně věnovat sjíždění na lopatě a koulované. Kromě toho jsme dočetli knihu Sísa Kyselá a detailně jsme si zopakovali obsah jejích příběhů a také ji zkusili namalovat. Ve skupinové hře jsme procvičovali slovní zásobu a znalosti spojené s určitým písmenem, což představovalo výborný způsob, jak zábavně a interaktivně zakončit náš týden plný kreativity a radosti.

Bc. Ludmila Šromotová a Bc. Romana Ďurišová