• 21.12.2021
  • 19×

Tradiční netradiční vánoce – vánoční dílny a tvoření – naše přání

VÁNOCE – všichni se na ně těšíme a děti obzvlášť. Tento předvánoční čas jsme věnovali tradicím. S dětmi jsme si povídali o tom, jaké tráví svátky u nich doma. A k netradičnímu patřilo, že i když bylo venku plno sněhu, houpali jsme se na školní zahradě, hráli s míčem „Kolotoč“ házeli na koš a na honěnou. Nesměli chybět andělíčci a domečky ze sněhu, jízda na lopatě. No paráda! Pak si v družině odpočineme, napíšeme úkoly, malujeme vodovými barvami jmelí, anděly, baňky, hrajeme deskové hry, ale také vyrábíme krásné vánoční svícny, ozdůbky na stromeček, přáníčka. Každý den si vylosujeme z adventního kalendáře dobroty a počítáme, kolik dnů nám chybí do VÁNOC. Už budou za chviličku, tak bychom vám všem chtěli s dětmi popřát KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY PROŽITÉ V KRUHU RODINY A DO NOVÉHO ROKU 2022 PEVNÉ ZDRAVÍ.

Paní vychovatelky Zuzka, Blanka a děti