• 5.12.2023
  • 16×

Týden s večerníčkem

Tento týden jsme se zaměřili na oblíbené postavy z večerníčků. Společně jsme procházeli obrázky různých postaviček, rozpoznávali je a povídali si o jejich dobrodružstvích. Děti byly nadšené, když si vzpomněly na své oblíbené momenty z televizních pohádek, a vytvořily jsme společně krátké příběhy s těmito postavami. Navíc jsme se věnovali luštění tajenky, což nejen rozvíjelo naše logické myšlení, ale také posilovalo týmovou spolupráci.

Vedle toho jsme si tento týden dočetli knihu o Víle Amálce. Současně jsme pokračovali ve sbírání bodíků za porozumění příběhu. Naše aktivity se ale neomezovaly jen na uzavřené prostory – venku napadl sníh a na hřišti jsme si zahráli koulovanou, sjížděli jsme svah a připravovali se na vánoční jarmark, kde se plánujeme prezentovat s vlastnoručně vyrobenými vánočními ozdobami. Celý týden byl plný radosti, pohody a vzájemného sdílení zážitků.

Bc. Ludmila Šromotová a Bc. Romana Ďurišová