• 25.3.2024
  • 20×

Voláme jaro

Probouzí se jaro a my jsme si v našem oddělení udělali jarní atmosféru díky malovaným obrázkům tulipánů a ptáčků, které jsme vytvořili grafickou metodou. Venku na hřišti s radostí pozorujeme, jak příroda ožívá, a zkoumáme různé aspekty naší okolní přírody. Ve školním prostředí si užíváme společné aktivity a hry jako je Bomba a živé pexeso, které nás spojují a přinášejí nám radost.

Navíc jsme začali číst knihu "Deník kocoura Modroočky", což nám rozšiřuje naše literární obzory a inspiruje nás k dalším aktivitám. V rámci našeho vzdělávacího programu stále sbíráme body za čtené příběhy a zkoušíme malovat čtený příběh. Připravili jsme také výrobky na školní velikonoční jarmark, zkoušeli jsme  práci s hmotou fimo a vyrobili lžičky ozdobené jarními motivy a pletli košíky z pedigu. Tato ruční práce nás učí trpělivosti a kreativitě.

Bc. Ludmila Šromotová a Bc. Romana Ďurišová