• 23.10.2023
  • 16×

Zdraví

Říká se, že zdraví máme jen jedno a máme si ho chránit. V projektovém odpoledni jsme si s dětmi povídali o zdravých a nezdravých potravinách, jak je pro nás důležitý sport a pobyt na čerstvém vzduchu. Děti si vystřihovaly z letáků potraviny a lepily je do skupin zdravé a nezdravé. Do kolektivní hry jsme zařadili hru Elektrika, která se stala velice oblíbenou, také jsme nezapomněli na Živé pexeso. Dokončovali jsme vymývané obrázky a výzdobu do prostor školní družiny. Venku na školním hřišti běháme, hrajeme kopanou, zdoláváme překážky na průlezkách a skáčeme přes lano. Stále čteme knihu Malá čarodějnice a sbíráme bodíky v našem čtenářském kvízu. A mezi top společenskou kolektivní hru nyní patří Bingo.

Bc. Ludmila Šromotová a Bc. Romana Ďurišová