• 7.6.2021

Minimaturity

V letošním školním roce se nám opět podařilo navázat na dlouholetou tradici gymnázia. Žáci kvarty 4. 6. 2021 obhajobami svých minimaturitních prací slavnostně překročili pomyslnou hranici mezi studiem na nižším a vyšším gymnáziu. Tomuto výjimečnému dni ale předcházela náročná práce po celý školní rok. Koncem května žáci psali minimaturitní slohové práce. Se zajímavými tématy se výborně poprali a tři nejzdařilejší práce jsme si mohli vyslechnout v úvodní části minimaturitního dne. Poté všichni žáci vystoupili se svými prezentacemi a představili své práce s tématy z různých oblastí spolužákům i pedagogům. Děkuji nejen všem žákům za výborně odvedenou práci, ale i všem pedagogům – konzultantům za podporu i čas věnovaný svým svěřencům. Žákům také přejeme v dalších letech i v následujícím studiu hodně úspěchů.

Mgr. Jana Kravčíková, třídní učitelka