• 25.5.2023

Předávání maturitních vysvědčení

„Život je zajímavý právě pro tu možnost uskutečnit nějaký sen.“ - Paulo Coelho

Dne 22. 5. 2023 bylo absolventům našeho gymnázia ze třídy oktávy předáno maturitní vysvědčení v kině Panorama Vítkov, za účasti starosty města Vítkov Mgr. Jakuba Cihláře, místostarosty Mgr. Martina Šrubaře, ředitele školy Mgr. Miroslava Bučánka, zástupkyně ředitele Mgr. Lenky Zychové, zástupkyně Klubu rodičů Bc. Jany Hellebrandové a zástupkyně Školské rady Bc. Šárky Trnkové. Celou akcí nás provedla Mgr. Michaela Endlicherová. Kulturní program pak připravili žáci ZUŠ Vítkov se svými pedagogy.

Všem maturantům gratulujeme, do dalšího života jim přejeme pevné zdraví, štěstí a úspěchy v osobním i veřejném životě.

Kaluža Tomáš, třídní učitel

P. S.: Pokaždé je to stejné, několik let strávíte s lidmi, kteří se Vám mění před očima. Rostou, vyvíjí se, dozrávají a udělají neskutečný pokrok. Z těch dětiček, které přijdou na začátku, jsou na konci dospělí lidé. Všichni nás nějakým způsobem obohatí a zanechají v nás stopu. A loučení je pokaždé těžké, ale jak praví klasik: „Neměj strach z loučení. Rozloučení je nezbytné k tomu, abyste se mohli znovu setkat. A nové setkání, po chvílích, nebo celých životech, je jisté pro ty, kdo jsou přátelé.“ A jak říkám já „sešli jsme se, abychom se rozešli“.