• 26.10.2019

Schůzka ekotýmu 24.10.2019 s paní Gabrielou Geherovou

Dne 24. 10. 2019 se konala další schůzka zástupců členů Ekotýmů žáků 1. a 2. stupně. Nebyla klasickou pracovní schůzkou. Byla na ni pozvána konzultantka pro Ekoškoly z organizace TEREZA a hlavní manažerka projektu podpory vzdělávání MAS Opavsko a MAS Vítkovsko paní Gabriela Geherová. Zúčastnil se také pan ředitel naší školy Miroslav Bučánek.

Ilustrační fotografie

Paní Geherová byla pozvána nejen proto, že naše škola by ráda v budoucnu znovu obhájila titul Ekoškola, ale aby členům Ekotýmů znovu podrobněji přiblížila vznik a celosvětové rozšíření myšlenek Ekoškoly. Vysvětlila nám podrobněji 7 kroků Ekoškoly, její témata a jak se chovat ekologicky nejen nyní, ale i v budoucnu.

V závěru schůzky jsme jí předložili již rozpracovanou analýzu školy a pobavili jsme se o tom, čeho jsme doposud v Ekotýmu dosáhli a čeho chceme dosáhnout.

Lukáš Mirga, VII. C