• 25.6.2024

Školní výlet 1.G a 2.G

Výlet se konal ve dnech 17. až 20. června ve Stříbrnici u Starého Města. Výletu se zúčastnily třídy 1.G a 2.G a můžeme říci, že to byly nezapomenutelné dny plné zábavy, dobrodružství a nových zkušeností.

Hned první den jsme se po příjezdu a obědě vrhli na průzkum okolí. Po procházce následovala vydatná večeře a hry.

Druhý den se všichni těšili na návštěvu bobové dráhy. Po adrenalinovém zážitku jsme doplnili energii a vydali se na zaslouženou odměnu do cukrárny, což ale znamenalo poměrně dlouhou procházku. Na zpáteční cestě jsme spálili přijaté kalorie a těšili se na večeři. Po večerních hrách a mini-diskotéce už bylo na programu jen sledovat fotbalový zápas.

Třetí den byl v plánu pořádný výšlap na Králický Sněžník. I když cesta nebyla vždy jednoduchá, děti to zvládly a na vrcholu je čekala úžasná panoramata a pocit dosaženého cíle. Unavení, ale spokojení jsme se večer vrátili do našeho ubytování. Večeře a postel. Alespoň tak si to děti představovaly. Již podřimující se museli připravit na stezku odvahy, která se konala v liduprázdném okolí penzionu. Personál penzionu se ochotně zapojil a zmatené děti nechápajíc, kde se vzalo tolik strašidel, utíkaly z cíle stezky zpět do bezpečí svých pokojů.

Poslední den jsme se vypravili na cestu domů. Stejně jako při cestě tam, jsme museli absolvovat únavné přestupy, které ale k cestování patří.

Tým dozoru Ing. Jindřich Baumann, Tomáš Kaluža a Karína Kopecká