Školní výlet 3.G a 4.G
Ve dnech 15. 6. – 17. 6. 2026 naše dvě třídy vyrazily na školní výlet do kempu Kajlovec. Zatímco jedna část vyrazila na kole a druhá pěšky/autobusem, na místo jsme se všichni dopravili právě v době oběda. Po ubytování a jídle nám počasí příliš nepřálo, ale podařilo se nám strávit i pár chvil sportem a u táboráku.
Druhý den nás čekala vzdělávací prohlídka zámku v Hradci nad Moravicí, kde jsme posilněni zmrzlinou plnili různé úkoly. Po krátkém přesunu na oběd jsme se ukryli před deštěm v místním kině. Po naší soukromé projekci filmu Michael jsme vyrazili zpět do kempu. Mokré dřevo nás nezastavilo a zbytek dne jsme strávili u ohně, nad kterým jsme si opekli večeři. Před spaním nesměla chybět stezka odvahy.
Třetí den jsme po snídani vyrazili směr Vítkov.
Ing. Jindřich Baumann, Tomáš Kaluža, Karína Kopecká