• 29.5.2020
  • Lukáš Váňa

Velký úspěch v celoročním projektu CO2 liga

Týmu Ekokomisaři ze třídy V. G ve složení Gabriela Zubíková, Magdaléna Tomešová, Klára Vašutová, Barbora Švecová a Tereza Jonášová se úspěšně podařilo projít všemi 4 obtížnými misemi celoročního ekologického projektu CO2 liga a má tak možnost zúčastnit se slavnostní závěrečné konference, která se uskuteční 24. 6. v Senátu ČR v Praze.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie

Téma 4. mise: Udělej změnu

Kategorie: Paříž.

Plnění mise jste se ujali velmi dobře. Udělali jste velké množství práce a splnili důležité úkoly. Vaše opatření pomáhají udržet oteplení planety na maximálně 2 °C a máte nakročeno k ještě lepším výsledkům!

Komentář:

Milí Ekokomisaři,

nesmírně nás těší, že jste došli s CO2 ligou až do konce a s úspěchem jste zvládli všechny čtyři mise a jejich úkoly! Navíc v posledních měsících ve ztížených a chaotických podmínkách, klobouk dolů! Za tu dobu každý z vás udělal velký posun – dozvěděli jste se o klimatické změně a rozhodli jste se, že se aktivně zapojíte do toho, abychom klimatickou změnu společně dokázali zmírnit a zvládnout její projevy. A co víc, nezůstali jste jen u sebe, ale poctivě jste informovali své okolí a snažili se zlepšit školu.

V této misi se vám povedla udělat jasná myšlenková mapa a našli jste v úkolu dvě bariéry – topení a maso v jídelnách. Díky za vaši celoroční práci!

Za odbornou porotu Barbora Valešová 

Fotogalerie