• 18.10.2021

Barevné deskohraní

Ve středu 6. 10. 2021 se uskutečnil velký turnaj v deskových hrát s názvem „Barevné deskohraní“. Naše pozvání přijali soutěžící ze Základní školy Větřkovice, Základní školy Vítkov, náměstí Jana Zajíce, Střediska Volného času Vítkov a samozřejmě nechyběli ani zástupci naší školy. Všechny účastníky, včetně jejich pedagogických doprovodů čekaly tři stanoviště, na nichž si prověřili jak vzájemnou spolupráci, tak logické myšlení, zručnost a taktiku. Seznámili se s hrou Krycí jména, Drop it, Quoridor, Piškvorky 3D a Dr. Heureka. Celé dopoledne provázela soutěžící dobrá nálada a touha po co nejlepším umístění. Po napínavém klání a sečtení všech získaných bodů následovalo slavnostní vyhodnocení. Pan ředitel Mgr. Miroslav Bučánek se ujal předávání diplomů a cen. První místo obsadil tým domácích, tedy žáci naší školy. Na druhém místě se umístili soutěžící ze SVČ Vítkov, třetí místo putovalo hned na dvě školy, Základní školu Větřkovice a Základní školu Vítkov, náměstí Jana Zajíce. Všechny děti vybojovaly pro své školy krásné ceny v podobě karetních a deskových her.

Karína Kopecká a Andrea Brijarová