• 31.8.2022

Celostátní soutěž KEV

V loňském školním roce vyhlásil Klub ekologické výchovy Praha u příležitosti Mezinárodního roku řemeslného rybolovu a akvakultur celostátní fotografickou, literární a výtvarnou soutěž na téma Rybníky a oceány jako nezastupitelné součásti planety Země. Naše škola měla zastoupení v sekci výtvarné - žáci třídy kvarty a fotografické – Jan Vrkoč ze třídy septimy. A právě Honza dosáhl se svou fotografií Ze života obojživelníků na příčky vítězů. Do soutěže se zapojilo 40 škol, zasláno bylo celkem 102 fotografií a 300 výkresů. Slavnostní předávání diplomů a cen proběhne 20. září v nově otevřeném Potravinářském pavilonu České zemědělské univerzity v Praze za účasti členů České komise pro UNESCO a Zeleného kříže ČR.

Honzovi gratulujeme.

Mgr. Milena Mačáková