• 8.3.2022
  • 28×

Sourozenci a kamarádi – piškvorkový týden

Sourozenci a kamarádi jsou nedílnou součástí našich životů. Proto jsme dětem připravili zábavné soutěžní odpoledne BFF. Nej kamarádi si společně užili soutěže a výzvy, kdy zjistili, jak je někdy těžké, společně táhnout za jeden provaz. Všichni byli odměněni malou sladkostí. A protože se děti často zajímaly, co to je za budku na naší školní zahradě, poprosili jsme Mgr. Ambrože o vysvětlení a prohlídku oné budky, která je naší místní Meteostanicí. Tímto ještě jednou panu učiteli děkujeme za zajímavé povídaní. V družince se pak ohřejeme u Tibetských pohádek, Živého pexesa, hraní deskových her, psaní domácích úkolů a vyrábění sádrových masek. Malování pastelem se věnovalo růžím, Dovedné ruce šití zoubků a srdíček do ordinací. Po týdnu odpočinku v podobě Jarních prázdnin jsme si s dětmi zahráli turnaj v Piškorkách a Lodích. Výzvu, kterou jsme přijali od ŠK ve stavění Nej komínu z kostek jsme úspěšně zvládli a máme dva nejlepší stavitele, kteří se zúčastní finále. Tak jim držte pěsti!