Přehled schůzek Ekotýmu 2. stupně ZŠ ve školním roce 2020/2021

Schůzky budou probíhat každý poslední čtvrtek v měsíci v 7:15 v učebně 8. A.

V letošním školním roce se budeme zabývat problematikou odpadů v projektu Kudy tudy na odpady a zlepšení tak třídění odpadů na naší škole. Zaměříme se na téma prostředí školy v rámci různých ekologických aktivit.

Mgr. Marie Blaschke, Mgr. Radmila Šťastná

Členové Ekotýmu 2. stupně ZŠ pro školní rok 2020/2021

TřídaJménoJméno
VI. AHelísek Vít
VI. BTuroň DominikKopl Maxim 
VI. CBuksa RadimGalčan Šimon
VII. AMartínková EmaRiedlová Marie
VII. BDragonová ArletaJečmenková Petra
VII. CDrgová Nela SofieHolíková Natálie
VIII. AŠtefka David
VIII. BBalnar DavidSoukup Marek
VIII. CMirga Lukáš
IX. AŘehulková ZlataBělohlávková Jana
IX. BMičková NikolaVálek Jan
IX. CThammová NelaHruboňová Eva

Schůzky ekotýmu 2. stupně ZŠ

1. schůzka ekotýmu 24. 9. 2020

První schůzka ekotýmu se uskutečnila 24. 9. v omezeném množství zástupců z jednotlivých tříd, kvůli nucené karanténě některých členů. Bavili jsme se o tématech, na kterých bychom letos chtěli pracovat. Společně jsme prošli celou školu a začali tak pracovat na analýze školy. Analýza nám pomůže vybrat, co bychom na naší škole chtěli zlepšit či vytvořit nové.

Arleta Dragonová, VII. B