• 28.6.2021

Fun Tech Fest

V naší škole proběhla dne 23. června 2021 aktivita s názvem FUN TECH FEST, která se uskutečnila v rámci projektu MAP Vítkovsko II, jehož realizátorem je Místní akční skupina Opavsko z.s. Žáci se v rámci projektu seznámili s firmami z okolí města Vítkova a s nabídkou místních středních škol. Mohli si vyrobit drobné produkty, ochutnat míchané nápoje, využít kadeřnických služeb, projet se na koni a vyzkoušet si chemické, biologické a fyzikální pokusy. Přírodovědnými aktivitami a robotikou se úspěšně prezentovalo naše gymnázium, které zastupovali Mgr. Milena Mačáková, Ing. Miloslav Pravda, Ph.D., Petr Ambrož společně se žáky kvarty Danielem Zeisbergerem, Adamem Karlíkem a žáky kvinty Zdeňkou Drimajovou a Filipem Indrákem. Zájemci o studium na středních školách měli možnost navštívit i stánek kariérového poradenství, kde se jim věnovaly Mgr. Andrea Mášová a Mgr. Petra Beková.

Mgr. Andrea Mášová a Mgr. Petra Beková