• 2.11.2022

Halloweenské sdělení pro všechny

Dne 31. 10. 2022 se udála nezvyklá věc. Místo dětí se do školy přiřítil rej čarodějů a čarodějnic ze všech koutů světa. O halloweenském dni v naší škole se nějakým způsobem dozvěděly i jiné nadpozemské příšery jako duchové, kostlivci, oživlé dýně, netopýři, dokonce i velký pavouk a další podivná stvoření. Školu ovládala strašidla zejména v ranních hodinách. Naštěstí čarodějná vozidla, kola, koloběžky, vysavače, košťata a jiné dopravní prostředky zaparkovala před školou. Čarodějnický rej a ostatní příšery se nahrnuly do tříd, kde to stálo za to! Hudba, tanec a strašidelný smích otřásal celou školou. Nakonec se pořádaly různé soutěže, které si všichni užívali naplno. Kolem oběda se začala kouzelná stvoření přeměňovat v děti a škola se vracela postupně do normálu. Halloweenský den byl báječný a my děkujeme za úžasnou atmosféru, ke které jsme všichni přispěli přípravou skvělých kostýmů a halloweenských dobrot.

Mgr. Dana Štenclová