• 20.2.2023

Lyžařská školička

V týdnu 13. - 17. 2. 2023 se znovu po letech uskutečnila lyžařská školička ve ski areálu v Horních Guntramovicích. Na skvěle připraveném kopci se každý den zdokonalovalo v lyžařských dovednostech celkem 78 dětí. Ráno byl sraz v malé tělocvičně, kde proběhla prezence, pak cesta autobusem do Guntramovic, rozdělení do družstev a dopolední výcvik na lyžích. Kolem půl 12 všechna družstva končila a začaly přípravy na cestu zpět do Vítkova. Děti kromě pobytu na svahu mohly také využít pohostinnost místního bufetu a sociální zázemí, lyže a sportovní materiál jsme si nechávali v garáži pro rolbu. V pátek dostal každý lyžař čokoládovou medaili a také lyžařskou knížku, ve které měl od svého instruktora zaznačeny své lyžařské pokroky. Celý týden nás provázelo slušné počasí, svah byl perfektně připraven, vleky fungovaly, instruktoři byli kreativní a všichni lyžaři se snažili. Školička se vydařila a již dnes se těšíme na příští rok a další pokračování. SKOL!!!

Mgr. Petr Molek