• 1.3.2021
  • Lukáš Váňa

Lyžování ve Ski areálu Vaňkův kopec - Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuálnímu dění v zemi již nelze předpokládat, že dojde v dohledné době k obratu celkové situace. Vedení SKI AREÁLU Vaňkův kopec se proto rozhodlo umožnit převod finančních prostředků z již uhrazených Dětských kurzů na kredit, který lze čerpat prostřednictvím Voucheru. Tyto Vouchery jsme všem, kteří měli kurz uhrazen, již odeslali.

SKI AREÁL i všechny doprovodné služby (lyžařská škola, půjčovna, servis) jsou v tuto chvíli plně v provozu. Voucher lze uplatnit okamžitě.

 Přestože je sněhu stále dostatek, jsme nuceni pod vlivem vnějších okolností konstatovat, že lyžařské kurzy se v letošní zimní sezóně zorganizovat nepodaří. Vina není v tomto případě na naší straně, očekáváme vyjádření vlády ke vzniklé situaci.

 V případě nevyčerpání kreditu budeme postupovat dle zákonem stanovených norem.

 Všechny platby, včetně doprovodných služeb i připojištění, budou vráceny zpět na účet, ze kterého byly připsány na konto Dětských kurzů. Termín odeslání platby zpět je vázán na postup vlády při zvládání koronakrize a kompenzaci krizových opatření. Hledáme cesty, kterými bychom celý proces urychlili.

 Všem Vám velmi děkujeme za pochopení celé situace i Vaši trpělivost.

 Na děti se budeme těšit příští zimu. Všem nám moc přejeme,  abychom ji prožili již v normálu a hlavně ve zdraví.