• 26.9.2023
  • Lukáš Váňa

Mezinárodní sportovní závody

V letošním školním roce se nám podařilo navázat na tradiční setkání partnerských škol – Vítkov, Kalety, Vrbové.  Dne 22. 9. 2023 jsme uspořádali Mezinárodní sportovní závody, které se konaly na novém víceúčelovém hřišti. Hostili jsme čtyřicet žáků z Polska a čtyřicet ze Slovenska.  Součástí závodů byl atletický čtyřboj (běh 60 m, skok daleký, hod medicinbalem, štafeta). Souběžně probíhal v hale turnaj ve florbalu.

V přátelské atmosféře a výborném počasí jsme si doslova užili tento sportovní den. Žáci ze Slovenska byli nejúspěšnější v součtu všech věkových kategorií atletického čtyřboje. Naši žáci se umístili na druhém místě a žáci z Polska obsadili třetí místo. Po součtu výsledků všech kategorií ve florbalu byly stupně vítězů obsazeny stejně jako v atletice.

Těšíme se na další setkání a SPORTU ZDAR!