• 12.12.2023

Mikulášská nadílka

V letošním roce opět přinesl Mikuláš do naší školy radost a vzrušení. V doprovodu svých věrných čertů procházel chodbami a třídami, kde se setkal s nadšenými dětmi. Kostýmy nebyly výsadou pouze malých žáků – paní vychovatelky se také převlékly za čerty a anděly a pan školník se stal majestátním Mikulášem. Školní prostředí se proměnilo v pohádkovou scénu plnou smíchu a radosti.

Děti zazpívaly krásné písničky a recitovaly básničky, aby potěšily Mikuláše a jeho čerty. Klub rodičů se postaral o příjemné překvapení v podobě balíčků, které byly odměnou pro všechny školáky a rozdány anděly. I když se čerti snažili děti trochu vyděsit a hrozili odnášením do pekla, paní učitelky se postavily do role ochránkyň a společně s Mikulášem zajistily, že vše skončilo smíchem a radostí. Tato tradice nejenže posiluje pouta ve školní komunitě, ale také přináší do života dětí nezapomenutelné a radostné okamžiky.

Bc. Ludmila Šromotová