• 4.11.2022

Pěvecká a výtvarná soutěž Eurotopia

Dne 25. 10. 2022 se uskutečnil 18. ročník pěvecké a výtvarné soutěže, kterou pořádala organizace Eurotopia. Soutěž proběhla v kostele sv. Václava v Opavě. Svůj pěvecký talent zde předvedla i děvčata z 1. stupně naší školy ve složení Amálie Rašková, Eliška Židková, Elena Smékalová a Alžběta Kadlecová. Výtvarný talent projevila děvčata Michaela Šusterová, Dominika Hnátová a Alena Králová z 2. a 3. stupně při tvorbě výtvarných prací (na téma V RYTMU ČARDÁŠE), které byly na místě konání vystaveny společně s výtvarnými pracemi ostatních soutěžících.

Po době ovlivněné Covidem-19 jsme se opět mohli zúčastnit tohoto soutěžního klání společně s ostatními školami a mohli jsme si poslechnout mnoho krásných pěveckých vystoupení a shlédnout nápadité výtvarné práce.

Mgr. Zuzana Víchová