Slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníků
Ve čtvrtek 25. 6. 2026 jsme se ve slavnostní atmosféře rozloučili s našimi žáky 9. ročníků, kteří po devíti letech opouštějí brány základní školy a vydávají se vstříc nové životní etapě. Slavnostního rozloučení se zúčastnili žáci, jejich rodiče, učitelé i další hosté. Paní ředitelka popřála budoucím studentům středních škol mnoho štěstí a úspěchů při dalším studiu. Silným okamžikem bylo předávání posledního vysvědčení. Poté se rodiče, dětí i učitelé mohli společně zasmát vzpomínkovým prezentacím. Loučení proběhlo v příjemné a emotivní atmosféře.
Mgr. Michaela Hasalová