• 12.12.2023

Vánoční slavnosti s rozsvícením vánočního stromu na náměstí Jana Zajíce ve Vítkově

V sobotu 2. prosince 2023 se konaly na náměstí Jana Zajíce ve Vítkově Vánoční slavnosti s rozsvěcením vánočního stromu. K navození hezké vánoční atmosféry na této akci přispěli také žáci naší školy. Malý sbor, složený z žáků prvního stupně, zazpíval krásné koledy pod taktovkou Mgr. Jana Krekáně a Mgr. Jany Brožové.  Žáci primy a sekundy, pod vedením Mgr. Hany Ambrožové a Mgr. Jany Brožové, obohatili program o zpěv, ale také o hru na hudební nástroje. S krásným sólovým zpěvem zahřála publikum u srdce Anděla Jakubíková, Bára Brožová zahrála na trumpetu, Ela Karlíková na akordeon a Matyáš Chovanec na cajón. Závěr hudebního vystoupení patři dvěma pedagogům naší školy. Na pódiu vystoupili Mgr. Jan Krekáň a Mgr. Jana Brožová s krásnými vánočními duety.

V další části programu vystoupili žáci školního klubu s tanečním číslem „Barbie pod stromečkem“  a s parodií na Popelku s názvem „ To nejlepší z Popelky“.

Všem se vystoupení moc povedlo a publikum obdarovalo naše malé i velké umělce obrovským potleskem. Závěrem je třeba poděkovat všem rodičům, kteří i přes sněhovou kalamitu své děti na vystoupení dopravili.

Karína Kopecká