• 6.9.2019

Vítání prvňáčků

Úderem osmé hodiny ranní byl 2. září zahájen školní rok 2019/2020. Asi nejvíce se na tento den těšili naši prvňáčci, které v krásně vyzdobených třídách přivítaly jejich paní učitelky Mgr. Hana Sokolová, Mgr. Jana Hanušová a Mgr. Jarmila Haubeltová.

Ilustrační fotografie

Po společném seznámení se žáci v doprovodu rodičů a třídních učitelek přesunuli do nově zrekonstruovaného místního kina, kde nové žáky přivítal ředitel školy Mgr. Miroslav Bučánek a paní zástupkyně Mgr. Dáša Kalužová. S pasováním dětí na prvňáčky jim pomáhal i pohádkový mluvící pes Scooby Doo, kterého děti znají z kresleného seriálu. Popřát žákům, rodičům i pedagogům úspěšný a pohodový školní rok přišli také zástupci města pan místostarosta Mgr. Martin Šrubař a paní tajemnice Ing. Šárka Petrtýlová. Za klub rodičů přišla žáky pozdravit paní Marie Jedináková. Na pódiu žáčci obdrželi upomínkový list, dárečky a školní potřeby, které financoval zřizovatel školy město Vítkov. Věříme, že na tento den budou mít všechny děti krásné vzpomínky, a přejeme jim hodně úspěchů ve školních lavicích a spoustu zážitků v novém třídním kolektivu.

Mgr. Jana Hanušová