• 10.4.2024
  • Lukáš Váňa

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2023/2024

Zápis do 1. tříd proběhl v pátek 5. dubna 2024 za přítomnosti dětí i jejich zákonných zástupců, kteří přišli odevzdat podepsané dokumenty potřebné k přijetí dětí k základnímu vzdělávání a potřebné dokumenty k udělení odkladu školní docházky. Zákonní zástupci využili elektronické přihlášení žáků přes systém Online zápis, kde vyplnili přihlášku k zápisu a současně si rezervovali čas zápisu pro osobní příchod do školy. 

Při příchodu se žáků a jejich rodičů vždy ujala paní učitelka a provedla je celým zápisem. Na děti čekalo ve třídách mnoho zajímavých úkolů a také setkání s Tomem a Jerrym, kteří dováděli u svého kouzelného sýru, který plnil přání. Rodiče si mohli své děti vyfotografovat jak s těmito postavičkami, tak potom v připravené školní lavici se Slabikářem.

Rodiče obdrželi spoustu odpovědí na dotazy týkající se chodu školy a také informace o chystaném příměstském táboře Budu prvňáčkem. Děti obdržely První vysvědčení, Pamětní list, placku Prvňáček a spoustu dalších drobných dárků, které jim budou tento důležitý den připomínat.

Děti nastoupí školní docházku v pondělí 2. září 2024, tímto dnem se z nich stanou opravdoví školáci, žáci 1. třídy. Přeji jim tedy ještě spoustu dní plných her a také to, aby se do školy všichni těšili. 

Mgr. Dáša Kalužová, zástupkyně 1. stupně

Fotogalerie